تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹


افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال

افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال

برای این که در مورد افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال بدانید نیاز است که ابتدا پیش زمینه ای در مورد قد و نحوه ی افزایش پیدا کردن قد در انسان بدانید سپس در ادامه ی بحث به لاغری و در انتها به سفید شدن پوست با سابلیمینال خواهیم پرداخت.

 

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال ها فایل هایی صوتی می باشند که توسط متخصصین در حوزه هیپنوتیزم (هیپنوتراپ ها) و با مشکارکت و همکاری آهنگسازان متبحر در زمینه ی روانشناسی ساخته می شوند.

 

قدرت سابلیمینال ها  و نحوه اثر گذاری آن ها

 

سابلیمینال ها این قدرت را دارند تا ذهن خودآگاه انسان را دور بزنند و به ذهن ناخودآگاه انسان برسند و از طریق یک دست کردن امواج مغزی در انسان، باعث ارسال فرکانس هایی قدرتمند به بیرون از ذهن انسان یا نواحی مختلف بدن انسان شوند.

این سیگنال های قدرتمند مغزی به قدری قدرتمند هستند که  می توانند برای بهبود روابط عاشقانه، بهبود سلامتی، مصارف گسترده زیبایی، قدرت های ماورایی خاص، افزایش مهارت ها، بهبود حالات ذهنی و روانی، مصارف ورزشی و هنری و …. استفاده شوند.

 

تعریف قد انسان

 

طبق تعریف علمی به فاصله کف پاهای انسان تا روی سر آن در حالی که کاملا صاف و عمودی ایستاده است را «قد انسان» می گویند که با دستگاهی به نام استادیومتر نیز قابل اندازه گیری دقیقی می باشد.

 

عوامل موثر بر افزایش قد در انسان ها

عوامل موثری که برای رشد قد انسان در بحث افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال قابل اشاره هستند عبارتند از ۱- عوامل ژنتیکی، ۲- عوامل محیطی،  و  ۳- تغذیه ای که  جزو موثرترین عوامل تاثیر گذار در رشد قد همه ی انسان ها می باشند.

 

قد بلند ترین کشورهای دنیا

طبق آمار بلند قامت ترین مردمان دنیا متعلق به کشورهای اروپایی می باشند، همچنین بلند قد ترین کشورهای دنیا به ترتیب عبارتند از ۱- کشورهلند ۲- مونته نگرو ۳- دانمارک ۴- نروژ ۵- صربستان ۶- آلمان ۷- کرواسی ۸- چک ۹- کشور اسلوونی ۱۰- لوکزامبورگ که عواملی مانند تغذیه، و ژنتیک این کشورها را بهترین کشورهای دنیا برای افزایش قد تبدیل نموده است.

 مهمترین عوامل در افزایش قد ۱۰ کشور بلند قامت دنیا

طبق تحقیقات تاکنون ۱۸۰ ژن کشف شده اند که در میزان رشد قد انسان ها تاثیر گذار هستند؛ شاخص های تاثیر گذار در افزایش قد این ۱۰ کشور اروپایی به ترتیب عبارتند از: مصرف گوشت و لبنیات مناسب، کیفیت بالای زندگی در این کشورها، مصرف ماهی ها، فعالیت بدنی و ورزشی که در کنار عوامل ژنتیکی و محیطی جزو موثرترین عوامل افزایش قد در همه ی انسان ها نیز می باشند.

 

نقش اپی فیز در افزایش قد

جالب است که بدانید بیشترین میزان افزایش قد در انسان ها در امتداد استخوان های بلند بدنشان اتفاق می افتد، منطقه ای به نام اپی فیز در بدن انسان ها وجود دارد که انتهای استخوان های ساق پا و ران انسان قرار دارند؛ این منطقه در سنین خردسالی غضروفی شکل می باشد و با تکثیر سلولی باعث افزایش قد در انسان می شود.

با پایان یافتن سن بلوغ در انسان این استخوان از حالت غضروفی شکل به حالت استخوانی تغییرشکل می دهد و افزایش رشد قد در انسان کم می شود و تا سن ۲۵ سالگی نیز رشد قد در افراد می تواند ادامه می یابد.

 

تاثیر فایل سابلیمینال افزایش قد

در ادامه ی مطلب افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال لازم است بدانید یکی از روش های علمی که به کمک انسان ها برای افزایش قد آمده است سابلیمینال می باشد که قدرت بسیار بالایی جهت تغییرات فوق العاده و موثر و با کیفیتی بالا و بی خطر هستند.

معیارهای سابلیمینال افزایش قد با کیفیت و بسیار موثر که  در سراسر دنیا وجود دارند بایستی مواردی چون کمک به افزایش طبیعی قد را در انسان را مهیا سازند، باعث باز شدن مجدد صفحات رشد در انسان شوند، ژست ناخودآگاه بدن را اصلاح نمایند، افزایش رشد بدن را بصورت هماهنگ و موزون در نظر گرفته باشند، و همچنین با قدرت سابلیمینال افزایش قد باعث کمک به افزایش ترشح هورمون رشد در بدن انسان شوند و موارد دیگری که مهمترین آن ها این موارد بودند.

 

تعریف چاقی

به افزایش میزان ذخیره سازی چربی ها در بدن بیش از اندازه ی نرمال و طبیعی در انسان چاقی گفته می شود.

 

بهترین حالت محاسبه چاقی در انسان

متداول ترین روش برای محاسبه ی چاقی در افراد استفاده از شاخص بی ام آی می باشد؛ این معیار توسط شخصی بلژیکی که آماردان نیز بوده است ساخته شده  و از دقیق ترین معیارها جهت محاسبه میزان چاقی در انسان می باشد.

 

دلایل افزایش وزن در انسان ها

دلایلی که برای چاقی در انسان ها ذکر شده اند متعدد می باشند دلایلی همچون ۱-  مصرف غذاهای پرچرب، ۲- مصرف غذاهای پر قند و شیرین، ۳- مصرف کم میوه ها و سبزیجات، ۴- اختلالات ژنتیکی ۵- تحرک بسیار کم بدنی که مهمترین علل شایع شدن چاقی در افراد مختلف هستند.

مضرات چاقی در انسان

مضرات چاقی نیز زیاد هستند اما مهمترین مواردی که در اکثریت افراد چاق دیده می شود و از آن گله مند هستند و رنج می برند مواردی مانند ۱- آرتروز استخوان ها  و مفاصل، ۲- سرطان،۳- دیابت نوع دوم، ۴- بیماری های قلبی و عروقی، ۵- کم شدن خواب، ۶- آسم می باشد.

 

نحوه ذخیره کرن چربی ها در بدن

طبق برسی ها عوامل مختلفی مانند ۱- ژنتیک، ۲- جنسیت، ۳- سن، ۴- میزان سطح هورمون ها در نحوه ی ذخیره سازی و توزیع چربی ها در بدن موثر می باشند و خود انسان در نحوه ی توزیع این چربی ها نقشی ندارد.

 

تاثیر ژنتیک در افزایش وزن

همچنین در صورتی که سابقه ای از چاقی در خانواده تان وجود دارد مثلا افرادی از خانواده ی شما رانهایشان چاق می باشد یا شکم هایشان بزرگ است؛ این احتمال وجود دارد که بدن شما نیز به شکل بدن آن ها تمایل پیدا کند، چون ۵۰ درصد توزیع چربی در انسان ها به موارد ژنتیکی وابسته می باشد.

 

تاثیر جنسیت در افزایش وزن

طبق برسی ها از نظر جنسیتی نحوه ی توزیع چربی در خانم ها اکثرا در قسمت ران هایشان می باشد، ولی درآقایان این توزیع چربی بیشتر در میان تنه ی بدنشان صورت می گیرد.

 

تاثیر سن در افزایش وزن

به دلیل کاهش یافتن میزان سوخت و ساز بدن و همچنین بافت های عضلانی در انسان افزایش وزن در سنین بالاتر بیشتر اتفاق می افتد.

 

تاثیر هورمون ها در افزایش وزن

یکی دیگر از موارد مهم  بحث افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال تاثیرات هورمون ها در افزایش وزن افراد می باشد.

طبق برسی ها با کاهش پیدا کردن میزان هورمون تستوسترون در مردان و همچنین کاهش پیدا کردن هورمون استروژن در خانم ها به ویژه بعد از سن ۴۰ سالگی، ذخیره سازی چربی ها در بدن افزایش پیدا می کند.

 

تاثیرات فایل سابلیمینال لاغری

یکی از فایل هایی که بسیار مورد پسند و اقبال مردم قرار گفته است تا به کاهش وزن خود و رسیدن به تناسب اندام ایده آل خودشان بپردازند استفاده از فایل سابلیمینال لاغری می باشد.

این سابلیمینال ها باید مواردی مانند آماده و پذیرا کردن بدن جهت لاغری و پذیرا کردن تجزیه بافت چربی ها توسط بدن را به ذهن انسان مخابره کنند، حفظ چربی های ضروری بدن را مد نظرشان قرار داده باشند، به تناسب اندام بدن کمک نمایند، حفظ ظاهری پوست پس از تجزیه چربی ها را مهم دانسته باشند، باعث مقاوت درونی در افراد در مقابل مصرف غذاهای اضافی را مورد برسی و لحاظ قرار داده باشند  و مواردی از این دست که از شاخصه های بارز و استاندارد یک سابلیمینال لاغری با کیفیت و تاثیر گذار در سطح جهان می باشد را مورد نظر داشته باشند.

 

مهمترین عامل در تنوع رنگ پوستی در دنیا

مهمترین عاملی که برای وجود تنوع در رنگ پوست های مختلف در سطح جهان می شود و بسیار تاثیر گذار است میزان ملانین موجود در پوست انسان ها می باشد.

آیا می دانید چرا کشورهای آفریقایی سیاه پوست هستند؟ در پاسخ باید بگوییم چون که میزان ملانین موجود در پوست مردمان این کشورها بسیار بالا می باشد.

ملانین طبق برسی های علمی خاصیتی ضد آفتاب در پوست ایجاد می کند و باعث حفظ سطح پوست در مقابل اشعه ی ماورا بنفش خورشید می شود.

شهرها و کشورهای سفید پوست و سیاه پوست

به طور کلی کشورها و شهرهایی که در معرض تابش آفتاب بیشتری قرار دارند و گرم سیر هستند رنگ پوست آن ها تیره تر می باشد، چون ملانین بیشتری در پوستشان وجود دارد.

همچنین کشورها و شهرهایی که در معرض تابش آفتاب کمتری قرار دارند مانند شمال کشورمان و کشورهای اروپایی، مردمان سفید پوست تری دارد؛ چون ملانین موجود در پوستشان کمتر می باشد.

طبق آمار تقریبا ۳۰ درصد از مردم جهان پوستشان سفید می باشد و ۷۰ درصد مابقی رنگین پوست هستند.

 

میزان تاثیرگذاری سابلیمینال سفید شدن پوست

یکی از مواردی که افراد مختلف جهت سفید کردن پوستشان و زیبا شدن  آن انتخاب می کنند سابلیمینال سفید شدن پوست می باشد.

از خصوصیات سابلیمینال های با کیفیت و بی نظیر در سفید کردن پوست این است که بتوانند به سفید شدن پوست به شکلی طبیعی بپردازند، باعث سفید شدن پوست دست ها و پاها شوند، برای افراد سبزه مناسب باشند، باعث کاهش تولید ملانین در پوست شوند،  و همچنین لطافت و زیبایی پوست را افزایش دهند و مواردی از این دست که باعث اقبال مردم برای استفاده از سابلیمینال سفید شدن پوست در جهان می شود.

 

در انتهای مطلب افزایش قد و لاغر شدن با کمک سابلیمینال به نظرشما چه راه های کاربردی و مناسب دیگه ای جهت افزایش قد، لاغری و سفید شدن پوست وجود داره؟ لطفا تمامی نظرات و پیشنهادات خودتون رو برای استفاده ی ما و سایر بازدید کنندگان در پایین همین مطلب ارسال فرمایید با سپاس.

منبع : سابلیمیران – مرجع آلبوم های برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019