تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷


افزایش حملات آدم خواران و حمله آنها به یک زن+عکس

افزایش حملات آدم خواران و حمله آنها به یک زن+عکس

موج حملات آدم خواران به تازگي افزايش يافته و به چين هم رسيده است. يك راننده اتوبوس روز روشن در وسط خيابان به زني حمله كرد و قسمتي از صورتش را خورد.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاين به نقل از ديلي ميل، مرد آدم خوار كه تحت تاثير الكل بود راه حركت اتومبيل يك زن جوان را در خياباني در شهر  ونژو در جنوب شرقي چين سد كرد.

زن از همه جا بي خبر اتومبيل را متوقف كرده و در اين هنگام مرد آدم خوار به روي كاپوت اتومبيل پريده  و شروع به ضربه زدن به شيشه جلو و  سقف آن كرد.

راننده زن هراسان از اتومبيل پياده شد و مرد آدم خوار وي را به زمين انداخت و شروع به خوردن گوشت چهره اش كرد. چهره زن غرق در خون بوده و از ترس فرياد كشان كمك مي طلبيد.

به گفته شاهدان عيني، مرد كاملا ديوانه شده بود و زوري فوق العاده داشت به طوريكه هيچ كس نتوانست او را مهار كند. سرانجام با فرا رسيدن چندين مامور پليس آنها موفق شدند با زدن دستبند مرد را از قرباني اش جدا كنند.

قرباني كه خانم “دو” نام دارد فورا به بيمارستان منتقل شد و به گفته پزشكان وي بايد تحت عمل جراحي پلاستيك قرار گرفته  تا بخش هايي از بيني و دهانش ترميم شود.

راننده اتوبوس به نام “دونگ” به اداره پليس انتقال يافته و بايد سلامت رواني او توسط روان پزشكان بررسي شود.

اكنون مشخص شده كه آدم خوار ميامي كه چهره مردي را  بيش از يك ماه  در كنار اتوباني پرتردد خورده و توسط پليس به قتل رسيد فقط ماري جوانا مصرف كرده بود. در مورد آدم خوار چيني مصرف بيش اندازه الكل موجب شد عقلش زايل شود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017