تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹


افتتاح مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه

افتتاح مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه

زمان افتتاح ایستگاه متروی میرزای شیرازی

 

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۶ از افتتاح ایستگاه مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه در خط ۳ واقع شده که در ادامه دو ایستگاه میدان ولی عصر (عج) و شهدای رسانه ادامه مسیر می یابد.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۶ از افتتاح ایستگاه مترو میرزای شیرازی در بهمن ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه در خط ۳ واقع شده که در ادامه دو ایستگاه میدان ولی عصر (عج) و شهدای رسانه ادامه مسیر می یابد. محمدباقر اسدی گفت: تا ابتدای ماه بهمن ایستگاه میرزای شیرازی در خط ۳ به مجموع ایستگاه های متروی منطقه ۶ اضافه می شود که با راه اندازی آن، تعداد ایستگاه های متروی منطقه ۶ به ۱۱ ایستگاه افزایش می یابد. وی افزود: تمام تجهیزات این ایستگاه مانند پله های برقی و تاسیسات ایمنی و خدماتی مورد نیاز نصب شده است و بزودی و در ابتدای بهمن ماه برای استفاده مسافران بویژه مسافران خط ۳ مترو بهره برداری خواهد شد.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۶ ادامه داد: هم اکنون ایستگاه های توحید، چهار راه ولی عصر (عج)، میدان ولی عصر (عج) فردوسی، انقلاب اسلامی، دروازه دولت در خط ۴ مترو و ایستگاه های هفت تیر، طالقانی، مصلی، مفتح و شهدای رسانه (جهاد) در منطقه راه اندازی شده است
وبگردی
Copyright 2007 - 2019