تماس با مدیر
شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹


اطلاع از بهای گاز خود با ارسال پیامک

اطلاع از بهای گاز خود با ارسال پیامک

مشترکین استان تهران از این پس با ارسال شماره اشتراک خود به شماره پیامک 20001704 می توانند رقم گاز بهای خود را به صورت آنی دریافت و اقدام به پرداخت آن کنند.
 طرح آزمایشی صدور قبوض گازبها به صورت پیامکی در تهران و چند کلان شهر دیگر در حال اجرا است، به طوری که مشترکان شرکت ملی گاز در تهران می‌توانند با ارسال شماره اشتراک خود به شماره پیامک 20001704 رقم گازبهای خود را به صورت آنی دریافت کنند.
به طوری که پس از ارسال شماره اشتراک 15 رقمی که در قبوض خود اطلاعاتی مانند هزینه مصرف گاز، شماره شناسه قبض، شماره شناسه پرداخت کننده را دریافت می‌کنند.
همچنین مشترکان واحدهای مسکونی که تنها یک کنتور دارند، در حال حاضر می توانند این اطلاعات را دریافت کنند، اما پس از پایش شماره تلفن‌های همراه و مشخص شدن مسئول آپارتمان مقرر شده است، تنها این اطلاعات تنها در اختیار مسئول آپارتمان قرار گیرد.
استفاده از این طرح هیچ گونه کارمزدی ندارد و بعد از صدور قبض، به شش طریق امکان پرداخت وجه گاز مصرفی مهیا شده است.
مشترکین گاز استان تهران از این پس با ارسال شماره اشتراک خود به شماره پیامک 20001704 می توانند رقم گازبهای خود را به صورت آنی دریافت کنند.
شرکت ملی گاز ایران در راستای کاهش هزینه های صدور و ارسال قبوض کاغذی گاز اقدام به صادر کردن قبوض الکترونیکی کرد.
این گزارش اضافه می‌کند، هم اکنون شرکت ملی گاز ایران در استان تهران حدود 2میلیون 600هزار مشترک دارد که بخش عمده این مشترکان را بخش خانگی و تجاری و صنایع غیرعمده تشکیل می‌دهند که براساس آخرین قبوض صادر شده برای مشترکان تهرانی 84 درصد قبوض سبز، 14درصد قبوض زرد و تنها دو درصد قبض قرمز صادر شده است.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019