تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹


اسکار ستاره چلسی همراه همسرش+عکس

اسکار ستاره چلسی همراه همسرش+عکس

اسکار ستاره چلسی

اسکار ستاره چلسی آن طور که نشان می دهد زندگی شاد و سعادتمندانه ای دارد. در حال حاضر، اسکار برزیلی به همراه تیمش چلسی، در صدر جدول لیگ برتر انگلستان جا خوش کرده است.

اما این بازیکن 23 ساله بیرون از زمین فوتبال نیز زندگی شادی را به همراه همسرش در لندن می گذراند، این شادی را می توان به وضوح در عکسی که او از خودشان روز یکشنبه در توئیتر منتشر کرد، مشاهده نمود.

روز یکشنبه، یعنی یک روز پس از این که چلسی، تیم لیورپول را با نتیجه 1-2 شکست داد، اسکار تصویری از خودش به همراه همسرش لودمیلا در توئیتر به اشتراک گذاشت، عکسی که هر دوی آنها در آن شاد و خندان هستند؛ او توضیح ساده ای برای دو میلیون و سه هزار هوادارش در توئیتر نوشت: «صبح به خیر!! صبح به خیر!!»

شب قبل از این پیام، چند ساعت پس از پیروزی چلسی، او برای صفحه اش در این شبکه اجتماعی عکسی دیگر نیز گرفت، این عکس را او با عشق دیگر زندگی اش، یعنی “جولیا” پنج ماهه که چند روز پیش از آغاز جام جهانی به دنیا آمد، گرفته است. او در این عکس در حالی که به دخترش شیر می دهد، راحت و راضی به نظر می رسد.

پدر جوان بار دیگر درباره این عکس نیز به دو زبان انگلیسی و پرتغالی نوشته است: «به همراه پرنسس کوچکم!!»

این ستاره برزیلی که دستمزدش هفته ای 70000 پوند است، در 15 بازی که برای تیمش به میدان رفته، 4 گل برای آبی پوشان به ثمر رسانده است.

پس از پیروزی روز شنبه چلسی با مربیگری “خوزه مورینیو” در آنفیلد، این تیم با 4 امتیاز اختلاف بالاتر از ساوتهمپتون  در رتبه نخست لیگ برتر انگلستان قرار گرفته است.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019