تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹


استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران91

استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران91

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی ، علمی (در سطح متوسطه و کتاب آتش نشان داوطلب)، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد ۳۰۰ نفر نیروی آتش نشان ” مرد ” ،((۲۵۰ نفر از طریق آزمون و ۵۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشکده علمی کاربردی سازمان آتش نشانی تهران و کارکنان قراردادی سازمان از طریق آزمون تخصصی)) ، براساس شرایط ذیل استخدام مینماید.

 

۲۵۰ نفر پذیرفته شدگان نهایی پس از طی آموزش ویژه آتش نشانی شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملکرد آنها به استخدام رسمی سازمان درمی آیند.

الف) شرایط عمومی :

تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
دارا بودن حداقل دیپلم کامل متوسطه یا پیش دانشگاهی.(در کلیه رشته ها)
عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری (سوء سابقه) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
دارا بودن حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر ۲۵ سال (متولدین سالهای۷۳-۶۶)- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر تا سن ۲۷ سال (متولدین سالهای ۷۳-۶۴) مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشکی.
برخورداری از سلامت کامل روانی و آمادگی جسمانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشک معتمد سازمان. (مرکز معاینات نیروی انتظامی)

ب) شرایط اختصاصی :

دارا بودن حداقل ۱۷۰ سانتیمتر قد.
دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سکونت دائم در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ.(پنج سال آخر سکونت تا کنون)
فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از کار افتاده کلی، پرسنل قرادادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.( با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)
فرزندان کارکنان بازنشسته شهرداری تهران(حداکثر یک فرزند)در شرایط مساوی مشروط به کسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.

ج) مفاد آزمون :

آزمون ورزشی : حمل دوعدد خاموش کننده۶ کیلوگرمی در مسافت ۵۰متر(رفت و برگشت) ، انعطاف پذیری ، بارفیکس ، دو ۹×۴متر و دو ۵۴۰متر
آزمون علمی : دروس عمومی سال آخر متوسطه(ادبیات، معارف و زبان انگلیسی) ، دروس اختصاصی سه سال متوسطه( فیزیک ، شیمی ، ریاضی) ، تست هوش و شخصیت و کتاب آموزش آتش نشان داوطلب

توضیح: کتاب آموزش آتش نشان داوطلب در روز آزمون ورزشی توزیع میگردد. لازم به ذکر است فایل pdf کتاب مذکور در سایت سازمان آتش نشانی به نشانی زیر موجود می باشد .

۱۲۵٫tehran.ir

د) مدارک مورد نیاز در زمان حضور درآزمون ورزشی :

اصل شناسنامه عکسدار.
اصل آخرین مدرک تحصیلی.(دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا بالاتر)
اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.
اصل کارت ملی .
یک قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید.
همراه داشتن کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران .
همراه داشتن اصل حکم کارگزینی جهت پرسنل بازنشسته و قراردادی شهرداری تهران.
همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان جهت قهرمانان ملی در کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام :

ثبت نام از تاریخ ۱۸/تیر ماه/۱۳۹۱ لغایت ۲۵ / تیر ماه/۱۳۹۱ بصورت اینترنتی در انتهای همین آگهی و یا از طریق آدرس  www.tehran.ir  انجام می پذیرد و در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران امکان پذیر می باشد.
واریز مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی (از طریق سامانه ثبت نام)پرداخت می گردد.( مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد )
پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی شماره کارت و تاریخ آزمون ورزشی در سایت تعیین شده و قابل مشاهده می باشد.
داوطلبین می بایست راس ساعت تعیین شده و در تاریخ مقرر در کارت ورود به جلسه آزمون عملی(ورزشی) با به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب به محل برگزاری آزمون به آدرس خیابان شوش- نرسیده به میدان شوش – خیابان هرندی- ورزشگاه شهید هرندی مراجعه نمایند.

تذکرات :

مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی ( ورزشی ) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد. داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم ( حضور در آزمون علمی و دریافت کارت ) می باشند که در مرحله اول ( آزمون ورزشی ) امتیاز لازم را کسب نموده باشند.
داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی میبایست اصل مدارک در بند ” د ” را به همراه داشته باشند.
کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.
ساعت برگزاری آزمون در نوبت صبح ۸ و در نوبت عصر ۱۴ می باشد.

چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع میباشد، از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد.

برای ثبت نام الکترونیکی اینجا را کلیک کنید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019