تماس با مدیر
شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷


از بین بردن چربی شکم با شیر

از بین بردن چربی شکم با شیر

از بین بردن چربی شکم

با خوردن شیر چربی شکم را از بین ببرید

اگر روزانه یک لیوان شیر با دو و نیم درصد چربی را در برنامه خود بگنجانید در دراز مدت از چربی های شکمی کاسته می شود.

کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به این که قبل از ۳۰ سالگی بهترین زمان برای مصرف شیر و لبنیات است، افزود: اگر قبل از این سن افراد به اندازه کافی این فرآورده ها را مصرف کنند می توانند در آینده از بیماری  پوکی استخوان پیشگیری کنند.

دکتر فروزان صالحی با بیان این که شیر حاوی بعضی از ویتامین ها مانند آ، ب۱۲، ب۲ ، ب ۱ است، افزود:‌ هنگام خرید شیر باید به تاریخ انقضای آن توجه کرده و از در معرض نور قرار دادن شیر خودداری کنند زیرا باعث نابودی ویتامین «ب۲» آن و نیز بد طعمی شیر می شود.

وی تاکید کرد: شیر و لبنیات حاوی مقدار زیادی کلسیم است که برای سلامت استخوان لازم بوده و بهتر است از شیر و لبنیاتی که با ویتامینD غنی شده اند، استفاده کنند، زیرا این ویتامین برای جذب بهتر کلسیم بسیار مفید است.

وی با اشاره به این که زنان باردار و شیرده باید حداقل روزانه ۳ واحد از گروه شیر و فرآورده های آن مصرف کنند، گفت: پروتئین، کلسیم، فسفر، بعضی از انواع ویتامین های گروه ب و ویتامین آ از جمله مواد مغذی گروه شیر و لبنیات است که مصرف روزانه دو لیوان شیر، نصف پروتئین مورد نیاز افراد بالغ را تأمین می کند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017