تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹


ازدواج جالب عروس و داماد ميلياردر +تصاویر

ازدواج جالب عروس و داماد ميلياردر +تصاویر

زک لگدن اسميت” و “اليس روثچاليد” اخيرا ازدواج کرده اند ، اما فرق آنها با عروس و دامادهاي معمولي در اين است که آنها از وارثان دو سرمايه گذار بزرگ تجاري هستند و دو فرد بسيار متمول محسوب ميشوند. اما آنها به جاي صرف هزينه هاي گزاف و اقامت در هتلهاي گرانقيمت آنها شب ازدواجشان را در يک کلبه کاهگلي با اجاره بهاي شبي 50 پوند سپري کردند.

اين در حالي است که هرکدام از آنها داراي ثروتي بيش از 300 ميليون پوند هستند. در مراسم ازدواج ساده اين زوج 42 ميهمان حضور داشتند که شامل خانواده و دوستان نزديک آنها بود. اين مراسم نيم ساعته در کنار يک تالاب طبيعي در جنوب غربي لندن برگزار شد.
آقاي اسميت يک عاشق طبيعت و سردبير سابق يک مجله اکولوژيستي خانوادگي است و چندان دور از تصور نبود که او براي مهمترين روز زندگي اش يک فضاي ساده روستايي را انتخاب کند.
آقاي اسميت يک بار ديگر در سال 1999 ازدواج کرد و حاصل آن سه فرزند است . او و همسرش در سال 2010 از هم جدا شدند و او مجبور به پرداخت بيش از 20 ميليون پوند از اين ثروت به همسر اولش شد. عروس خانم وارث يک ثروت 1.8 ميليارد پوندي است که بعد از خودکشي پدر 48 ساله اش در سال 2008 به آن رسيد و داماد نيز بعد از فوت پدرش در سال 1997 به يک ثروت 1.2 ميليارد پوندي دست پيدا کرد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019