تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷


ارسال اس ام اس با سینی غذا در رستوران کی اف سی

ارسال اس ام اس با سینی غذا در رستوران کی اف سی

رستوران کی اف سی

یک رستوران زنجیره‌ای مشهور برای حل مشکل استفاده از تلفن همراه در زمان صرف غذا، یک پد مجهز بلوتوث‌دار درون سینی غذا طراحی کرده که از یک صفحه کلید داخلی برخوردار است.

این صفحه‌کلید با قطر چهار میلیمتر که «سینی تایپیست» نامیده می‌شود، بقدری سبک و منعطف است که می‌توان آن را در هم لوله کرد.

این فناوری رستوران «KFC کی اف سی» بجای کاغذی که معمولا روی سینی غذاها گذاشته می‌شود، قرار گرفته و علاوه بر خاصیت ضد آب بودن، توسط یک پورت یو‌اس‌بی قابل شارژ است.

ایده این صفحه‌کلید آن است که از طریق بلوتوث با تلفن همراه همگام شود. این کار به کاربران اجازه می‌دهد تا در وسط غذ خوردن بدون کثیف کردن صفحه تلفن، به آن پاسخ داده یا پیامک ارسال کند.

پیامک زدن با سینی

پیامک زدن با سینی

این فناوری همچنین قابل استفاده مجدد بوده و می‌توان پس از پاکسازی و شارژ کردن صفحه‌کلید، مجددا آن را استفاده کرد. رستوران KFC این سینی تایپیست را به مدت یک هفته به مشتریانش در آلمان ارائه کرد که با استقبال زیادی روبرو شد.

این نخستین بار نیست که این رستوران از فناوری برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریانش استفاده می‌کند. در ماه سپتامبر سال گذشته KFC در ژاپن به مناسبت سی‌امین سال خود در این کشور یک صفحه کلید و ماوس مرغ سرخ‌شده و ران مرغ یو‌اس‌بی تولید کرد.

این رستوران هنوز برنامه‌ای را برای ارائه این سینی تایپیست در کشورهای دیگر اعلام نکرده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017