تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


ارزان‌ترین کشورهای اروپایی برای ماه عسل

ارزان‌ترین کشورهای اروپایی برای ماه عسل

ارزان‌ترین کشورهای اروپایی

index

ارزان کشور های مسافرت ماه عسل

در اینجا به معرفی ارزان‌ترین (از نظر هتل و اقامت، هزینه جابجایی، غذا و نوشیدنی) و دیدنی‌ترین (جاذبه های فرهنگی و تاریخی و طبیعیت دیدنی) شهرهای اروپا و متوسط هزینه‌های روزانه گردشگران در هر شهر می‌پردازیم.

  – بخارست، رومانی
هزینه روزانه:  43/80 دلار

برای آشنایی با تاریخچه جذاب فرهنگی و سیاسی رومانی، از کاخ پارلمان، موزه Village، کاخ Cotroceni در بخارست دیدن کنید. با دیدن هر یک از این مکان‌های تاریخی حس متفاوتی از رومانی دریافت خواهید کرد.

–  صوفیه، بلغارستان
هزینه روزانه: 44/71 دلار

 به نوشته برترین‌ها، شهر صوفیه ترکیبی است از جاذبه‌های شهری و زیبایی‌های طبیعی. این شهر با معماری بسیار پیشرفته و خیابان‌های سنگفرش، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای اروپایی است.

  – کیف، اوکراین
هزینه روزانه: 46/35  دلار

شاید اوکراین در حال حاضر شرایط مساعدی برای سفر نداشته باشد، اما پایتخت آن کیف که در مرکز این کشور واقع شده، با مکان‌های جذاب و دیدنی خود همچنان پذیرای گردشگرانی از سراسر جهان است.

  – کِسکی کروملو، جمهوری چک
هزینه روزانه 49/10دلار

این شهر با رودخانه‌ای زیبا در میان خود، یکی از زیباترین شهرهای جهان است. کسکی کروملو شهری مقرون به‌صرفه و مملو از جاذبه‌های تاریخی است.

– سارایوو، بوسنی و هرزگوین
هزینه روزانه: 50 دلار

در سارایوا شرق و غرب به هم پیوند می‌خورند. تقریبا ده سال پس از جنگ، این شهر بازسازی شد و بار دیگر به شهری سرزنده و مهمان‌نواز تبدیل شد. ساریوا با جنگل‌های انبوه و رودخانه‌هایش طبیعت حیرت‌آوری دارد.

– سنت پیترزبورگ، روسیه
هزینه روزانه: 50/48  دلار

شهر بسیار زیبا و تاریخی سنت پیترزبورگ به «ونیز شمالی» معروف است. در این شهر بیش از 200 موزه وجود دارد و از اولین مقاصد گردشگران بین المللی به روسیه است.

–  بوداپست، مجارستان
هزینه روزانه: 51/06  دلار

بوداپست یکی از زیباترین و سرزنده‌ترین شهرهای جهان است. رود دانوب از میان شهر می‌گذرد و چشم‌اندازی بی‌نظیر به این شهر بخشیده است. بوداپست را «پاریس اروپای مرکزی» می‌نامند. این شهر از نظر غذا و اقامتگاه شهری بسیار مقرون به‌صرفه برای گردشگران است.

– کراکوف، لهستان
هزینه روزانه: 52/36 دلار

کراکوف از بزرگترین و قدیمی‌ترین شهرهای لهستان است و نیز از مهمترین شهرهای فرهنگی اروپا به شمار می‌رود. کراکوف در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. به این شهر لقب «فلورانس لهستان» داده‌اند.

–  بلگراد، صربستان
هزینه روزانه: 53/52 دلار

بلگراد (به معنای شهر سفید) در میان شهرهای مقرون به‌صرفه، به باکیفیت بودن مشهور است و نیز به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی کشور شناخته شده است. معماری این شهر آمیزه‌ای از سبک و سیاق کشورهای شرقی و متعلق به دوران رنسانس است. معماری اسلامی در بناهای قدیمی و مذهبی در بافت قدیمی شهر بسیار مشهود است.

  – اسپلیت، کرواسی
هزینه روزانه: 62/08 دلار

هزینه‌های مناسب، دسترسی آسان و فرهنگ غنی اسپلیت، این شهر بندری را به یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری اروپا و کشور کرواسی تبدیل کرده است.

  – زاگرب، کرواسی

زاگرب به شهر موزه‌ها مشهور است؛ زیرا تقریبا در هر میدانی موزه‌ای وجود دارد و بیش از هر شهر دیگری در جهان موزه دارد. اگر علاقه‌مند به طبیعت هستید، از پارک ماکسیمیر دیدن کنید. این پارک با پوشش گیاهان مصنوعی و وحشی و پنج دریاچه در فصل بهار و تابستان بی‌نظیر است.

  – ویلنیوس، لیتوانی
هزینه روزانه: 65/88 دلار

ویلینوس پاینتخت لیتوانی و بزرگترین شهر در این کشور است. نام این شهر برگرفته از نام رودخانه ویلنیا است.

 – براتیسلاوا، اسلوواکی
هزینه روزانه: 68/39 دلار

 شهر براتیسلاوا با معماری دلنشین خود دارای مقاصد گردشگری تاریخی با هزینه‌های مقرون به‌صرفه است.

–  جزیره سانتورینی، یونان
هزینه روزانه: 69/49  دلار

جزیره سانتورینی و بطور کلی جزایر یونانی با منظره‌های زیبا، غذا و نوشیدنی‌های دلپذیر و هزینه‌های به نسبت مناسب برای سفر در سال جاری بسیار توصیه می‌شود.

  – ریگا، لتونی
هزینه روزانه: 69/94  دلار

ریگا پایتخت لتونی و از جمله شهرهای تاریخی اروپاست و از این جهت می‌توان آن را با سن پیترزبورگ و بارسلون و وین مقایسه کرد. این شهر آثار معماری ارزشمندی دارد و در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است.

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017