تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۶


احمدي‌نژاددراولين وآخرين جلسه هيئت دولت+تصاوير

احمدي‌نژاددراولين وآخرين جلسه هيئت دولت+تصاوير

اولين جلسه هيئت دولت نهم در روز پنجشنبه 3 شهريور 1384 و آخرين جلسه هيئت دولت دهم در روز پنجشنبه 10 مرداد 1392 به رياست محمود احمدي‌نژاد برگزار شد.

بر اساس رويه احمدي‌نژاد به عنوان رئيس‌جمهور جلسات ابتدايي و انتهايي هيئت دولت در دو دوره رياست جمهوري‌اش در جوار بارگاه نوراني امام رضا(ع) برگزار شد.

** اولين جلسه هيئت دولت نهم در شهريور 84

 

 

اعضاي هيئت دولت در اولين نشست خود به رياست محمود احمدي‌نژاد در جوار ملكوتي امام رضا(ع)، لايحه تاسيس”صندوق مهر امام رضا(ع)” را تصويب كردند.

** آخرين جلسه هيئت دولت دهم در مرداد 92

 

احمدي‌نژاد در پايان آخرين جلسه هيئت دولت دهم و در تشريح مصوبات اين جلسه گفت: در اين جلسه قرار شد، مطالعه منطقه آزاد ويژه اقتصادي در شمال شرق کشور واقع در منطقه سرخس انجام شود و لايحه آن به مجلس شوراي اسلامي فرستاده شود.

وي همچنين با اشاره به سخنان برخي افراد مبني بر پايان يافتن فعاليت دولت دهم اظهار داشت: کار تمام نشده است، زيرا مأموريت انسان ازلي و ابدي است؛ تا زنده هستيم در اصول خود پايبنديم.

احمدي‌نژاد با تشکر از اعضاي هيئت دولت براي فعاليت و خدمت در دوران هشت سال گذشته گفت: پاکي، کار براي خدا، صداقت، کار براي حکومت جهاني، پافشاري بر ارزش‌ها، خدمتگزاري به مردم، ساده‌زيستي و عدم ورود فعاليت‌هاي اقتصادي به نفع خود، عهد ميان اعضاي دولت بود که قريب به اتفاق آنها به عهد خود وفادار بودند.


Copyright 2007 - 2017