تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۸


احضار بهارام رادان به وزارت ارشاد برای دفاع از همجنس گرایان

احضار بهارام رادان به وزارت ارشاد برای دفاع از همجنس گرایان

احضار بهارام رادان به وزارت ارشاد

 

بهرام رادان برای پاسخگویی به وزارت ارشاد احضار شد!

دفاع بهرام رادان از همجنس گرایان

طرفداری بهرام رادان از رییس جمهور آمریکا و اقدام غیر متعارف وی ، حاشیه هایی را در پی داشت و خبرهایی از احضار بهارام رادان برای پاسخگویی به این موضوع شنیده شده است.

طرفداری بهرام رادان از قانون آزادی ازدواج همجنس گرایان

موضع گیری بهرام رادان نسبت به اقدام سوء تفاهم برانگیز رییس جمهور آمریکا در قانونی کردن ازدواج های غیرمتعارف در تمام ایالات آمریکا حواشی خاصی را برای این بازیگر خوش چهره رقم زد.

امتداد این حواشی هرچند سبب ساز آن شد که رادان با نگارش یادداشتی به صورت تلویحی موضع قبلی خود را پس بگیرد ولی یک روزنامه خبر داده که این بازیگر برای ادای توضیحات درباره این موضع گیری به وزارت ارشاد احضار شده است.

این روزنامه با توصیف رادان به عنوان بازیگری که تابعیت کانادا دارد در مطلبی کوتاه با اشاره به اتفاقاتی که منجر به حذف موضع گیری اولیه رادان از صفحه اجتماعی اش شده این مطلب را بیان کرده که یکی از زیرمجموعه‌های وزارت ارشاد دیروز یعنی روز سه شنبه نهم تیر ماه بابت برخی توضیحات رادان را احضار نموده است.

این روزنامه اصولگرا ادامه انتقادات خود نسبت به این بازیگر را به سمت این برده که چرا می بایست تصویر چنین بازیگری به عنوان آگهی تبلیغاتی در سطح شهر نصب شده باشد.

بهرام رادان این روزها درام به لحاظ ساختاری غیرخطی “عصر یخبندان” را روی پرده دارد؛ فیلمی که در آن نقش منفی ماجرا را بازی می کند. نقش جوانی که با ورود به زندگی یک زن متأهل گرفتار عاقبتی عجیب می شود.

دفاع بهرام رادان از اقدام غیرمتعارف رییس‌جمهور آمریکا

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در اقدامی سوء تفاهم برانگیز دستور داد که تمامی ایالت های آمریکا ازدواج های غیرمتعارف خود را نیز به صورت قانونی ثبت کنند.

بهرام رادان با انتشار یادداشتی در صفحه توئیتر خود از این اقدام اوباما دفاع کرده است و وی را در ردیف آبراهام لینکلن قرار داده است!

آبراهام لینکلن شانزدهمین رییس جمهور آمریکا کسی بود که با برده داری مبارزه کرد و در نهایت نیز به تاریخ برده داری در آمریکا خاتمه داد.

اینکه بهرام رادان، لینکلن و اوباما را همسنگ قرار داده است سبب ساز آن شده که بخشی از هواداران رادان در صفحه توئیترش نسبت به این رویکرد او واکنش منفی نشان داده و چنین اظهارنظری را از سوی این بازیگر غیرمنطقی بخوانند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019