تماس با مدیر
شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸


احداث سالن مد در پادگان سابق قلعه مرغی

احداث سالن مد در پادگان سابق قلعه مرغی

به گزارش ایرنا، حدود ۷۹ هکتار از این بوستان به عنوان بزرگترین بوستان شهری پایتخت، قرار است سوم خرداد ماه و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر بهره برداری شود. 

سیدمحمد هادی ایازی روز یکشنبه در جریان بازدید خبرنگاران از مراحل احداث بوستان ولایت گفت که پس از افتتاح بوستان، نمایش لباس زنان و هر آنچه مربوط به نیازهای اجتماعی زنان باشد، در بوستان ولایت برگزار خواهد شد. 

وی از ایجاد استخر روباز ویژه زنان در این بوستان سخن گفت و افزود: حدود ۳۵ هزار مترمربع از فاز نخست بوستان ولایت به فضاهای ویژه زنان اختصاص داده شده است. 

بوستان ولایت در اراضی ۳۰۰ هکتاری که سال ها پادگان قلعه مرغی در جنوب تهران به آن کاربری نظامی داده بود، احداث می شود. 

سخنگوی شهرداری تهران با بیان پیشرفت ۶۵ درصدی برنامه احداث فاز نخست بوستان ولایت تصریح کرد: از سوم خرداد ماه درهای این بوستان که ۱۲ نمازخانه و فضاهای ویژه مذهبی نیز در آن در نظر گرفته شده است به روی شهروندان گشوده خواهد شد. 

همچنین احداث شهر کودکان در این محدوده از دیگر اقدامات انجام شده است به نحوی که تمام امکانات شهرداری در مقیاس کوچک در این شهر ایجاد می ‌شود. 

ایازی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره چگونگی نظارت بر کیفیت احداث این بوستان با توجه به سرعت قابل توجه این کار، گفت: در بخش های مختلف مهندسی و عمرانی در این بوستان ناظر ارشد حضور دارد که به تناوب به بررسی کیفیت اجرای طرح می پردازد.
وی درباره کاربری برج فرودگاه پادگان قلعه مرغی نیز گفت که برج فرودگاه بازسازی شده و در بالاترین طبقه آن رستوران ویژه زنان احداث می شود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017