تماس با مدیر
جمعه, ۹ اسفند , ۱۳۹۸


اتوبوس تیم فوتبال مس سرچشمه دچار سانحه شد+تصویر

اتوبوس تیم فوتبال مس سرچشمه دچار سانحه شد+تصویر

متاسفانه اتوبوس حامل بازیکنان تیم فوتبال مس سرچشمه شب گذشته در نزدیکی‌ فیروزکوه واژگون شده است.

تیم فوتبال دسته اولی مس سرچشمه که برای انجام بازی لیگ دسته اول به مازندران سفر کرده بود، هنگام بازگشت دچار سانحه شد.
اتوبوس حامل بازیکنان تیم فوتبال مس سرچشمه در جاده شمال و نزدیکی‌های فیروزکوه واژگون شد اما خوشبختانه صدمه جدی به سرنشینان نرسید و تمام سرنشینان زنده هستند اما چند تن از بازیکنان دچار شکستگی از ناحیه دست و پا شده‌اند و به نزدیک ترین ییمارستان منتقل شده اند. تیم فوتبال مس سرچشمه برابر نساجی مازندران دو بر یک شکست خورده بود.
اتوبوس تیم سرچشمه پس از برخورد با خودروی پژو از جاده منحرف شده است و به داخل دره سقوط کرده است. اتوبوس حامل بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال صنعت مس سرچشمه در جاده شمال با تصادفی وحشتناک روبرو شد.
به گزارش میدان؛ تیم فوتبال سرچشمه که پس از بازی با نساجی مازندران با اتوبوس در حال بازگشت به تهران بود در جاده فیروزکوه به دره سقوط کرد که خوشبختانه این تصادف علی رغم خسارت سنگینی که به اتوبوس وارد کرد به عوامل تیم سرچشمه صدمه ای وارد نکرد و چند تن از بازیکنان تیم نیز که دچار صدمه شده بودند با درمان سراپایی از بهداری مرخص شدند.
ظاهرا اتوبوس تیم سرچشمه پس از برخورد با خودروی پژو از جاده منحرف شده است و به داخل دره سقوط کرده است. اقدامات پلیس راه مازندران برای یافتن علت تصادف همچنان ادامه دارد.
به گفته علی رمضانی سرپرست این تیم حال تمامی بازیکنان خوب است و آن ها با ماشینی دیگر راهی تهران شده اند.
باشگاه مس رفسنجان، فصل پیش لیگ برتری بود.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019