تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹


ابهامات جدید در مرگ و ارثیه مایکل جکسون

ابهامات جدید در مرگ و ارثیه مایکل جکسون

در بیانیه ای که چند روز پیش از سوی مدیریت امور مالی مایکل جکسون منتشر شده گفته می شود که از زمان مرگ وی تاکنون از طرق مختلف مثل بازفروش آثار این خواننده توانسته اند حدود ۳۱۰ میلیون دلار درآمد کسب کنند و از این طریق بخش اعظم بدهی های او پرداخت شده و برخی از وام ها تعدیل شده اند.
وصیتنامه و وضعیت مالی مایکل جکسون حاکی از آن است که با وجود موفقیت تجاری کم نظیر وی به عنوان یکی از مشهورترین خوانندگان جهان، او بدهی های فراوانی از خود به جا گذاشته است.

 به گزارش «24»، پس از پرداخت تمامی بدهی ها فقط ۳۰ میلیون دلار ارثیه برای خانواده وی باقی مانده است. وکلا و مسئولین اجرای وصیتنامه مایکل جکسون می گویند این مبلغ را برای در نظر گرفتن نیازهای مادر وی و پرداخت هزینه های بنیاد خیریه او براساس مفاد تعیین شده در وصیت نامه تقسیم خواهند کرد.

به گزارش روزنامه گاردین، در بیانیه ای که چند روز پیش از سوی مدیریت امور مالی مایکل جکسون منتشر شده گفته می شود که از زمان مرگ وی تاکنون از طرق مختلف مثل بازفروش آثار این خواننده توانسته اند حدود ۳۱۰ میلیون دلار درآمد کسب کنند و از این طریق بخش اعظم بدهی های او پرداخت شده و برخی از وام ها تعدیل شده اند.  

روزنامه گاردین می نویسد خانواده مایکل جکسون علاوه بر این ۳۰ میلیون دلار ارثیه در آینده نیز از عواقب سرمایه گذاری های مایکل جکسون بهره مند خواهند شد.

مایکل جکسون روز ۲۵ ماه ژوئن سال ۲۰۰۹  در سن ۵۰ سالگی و بر اثر ایست قلبی در خانه خود در لس آنجلس درگذشت.

دادگاه رسیدگی به شکایت خانواده از پزشک شخصی مایکل جکسون از هفته پیش کار خود را آغاز کرد. وی متهم شده که بدون رضایت مایکل جکسون روش مداوایی را برای وی در نظر گرفته که در نهایت به مرگ او منجر شده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019