تماس با مدیر
شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷


ابرخودروی ب ام و i8 در لاس وگاس+عکس

ابرخودروی ب ام و i8 در لاس وگاس+عکس

به گزارش مجله ماشین، برند i مرسدس شامل خودروی شهری i3 و ابرخودروی i8 است. رونماییi3 نزدیک است؛ این خودرو در 29 جولای رونمایی خواهد شد.همچنین نمونه اولیه ب ام و i8 در حال آزمون در لاس وگاس دیده شده است. به نظر می رسد این ابرخودروی هیبریدی در هوای گرم صحرا آزموده خواهد شد.

ب ام و i8 یک موتور سفارشی و یک موتور الکتریکی دارد که به صورت متوالی کار می کنند. موتور بنزینی سه سیلندر این خودرو، چرخ های عقب را به حرکت در می آورد و چرخ های جلوی آن از موتور الکتریکی قدرت می گیرند.

 

در i8 کانسپت، موتور بنزینی، قدرت 220 اسب بخار و موتور الکتریکی، قدرت 129 اسب بخار تولید می کند. شتاب صفر تا صد i8 کانسپت، کم تر از 5 ثانیه است و با یک لیتر سوخت، مسیر 37.07 کیلومتر را طی می کند. این خودرو تنها با انرژی الکتریکی، مسیر 35 کیلومتر را طی می کند. البته هنوز مشخص نیست که نسخه تولید شده این خودرو نیز چنین ویژگی هایی را دارد یا خیر.تولید ب ام و i8، سال 2014 آغاز خواهد شد و جای تعجب نیست اگر این خودرو، ماه سپتامبر در نمایشگاه خودروی فرانکفورت دیده شود. i8 قبلا در نقاط مختلفی از دنیا مانند چین و اروپا در حال آزمون دیده شده بود و اکنون نیز در ایالات متحده آمریکا دیده شده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017