تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹


آگاه کردن مردم با جراحی سینه آنجلینا جولی

آگاه کردن مردم با جراحی سینه آنجلینا جولی

جراحی سینه آنجلینا جولی

تاثیر جراحی سینه آنجلینا جولی بر آگاهی مردم!

 

مدتی زیادی از جراحی سینه آنجلینا جولی می گذرد که بخاطر پیشگری از ابتلا به سرطان سینه صورت گرفته بود, اما این جراحی اثرات جالبی بر آگاهی مردم داشته است.

جراحی پیشگیری از سرطان سینه

بر اساس یک پژوهش تازه اقدامات آنجلینا جولی آگاهی زنان درباره سرطان سینه را افزایش داده است.

پژوهشگران اتریشی اعلام کردند، کارهای پیشگیرانه آنجلینا جولی در راستای جلوگیری از ابتلا به بیماری سرطان سینه درک عمومی از جراحی‌های پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری را افزایش داده است.

این بازیگر در ماه می سال 2013 پس از اینکه دریافت یک ژن عامل بیماری سرطان در بدنش وجود دارد، دست به یک عمل پیشگیرانه زد، و خبر آن خیلی زود در رسانه‌های معتبر جهان منتشر شد.

تیمی از محققان اتریشی دست به پژوهشی زده‌اند تا دریابند آیا این اقدامات تاثیری در افزایش آگاهی عمومی درباره این بیماری داشته یا نه؟ سرپرستی این گروه را بنجامین benjamin از دانشگاه پزشکی گراتز در اتریش برعهده دارد.

آن‌ها در همین رابطه سوال مشابهی درباره این بیماری را از 1000 داوطلب پیش و پس از اقدامات جولی پرسیدند. پس از این تحقیق بود که دریافتند میزان آگاهی مردم از اقدامات پیشگیرانه این بیماری پس از اقدامات جولی در حدود چهار درصد افزایش یافته است. نکته جالب این است که در این تحقیق مشخص شد که این اقدام در سایر زمینه‌ها نیز آگاهی مردم را افزایش داده است.

جولی در این باره به نیویورک تایمز گفت : «گمان می‌کنم زنان زیادی در سراسر جهان، در این زمینه تجربه مشترکی دارند. در آن لحظات تنها به خود نهیب می‌زدم که قوی باش و خونسردی خود را حفظ کن، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانی آن قدر زنده بمانی تا بزرگ شدن فرزندان و تولد نوه‌هایت را ببینی.»

مادر آنجلینا جولی و خاله‌اش در اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشته‌اند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019