تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹


آپارتمانی با يك ميليون تومان شارژ ماهيانه!

آپارتمانی با يك ميليون تومان شارژ ماهيانه!

این برج ماهیانه یک میلیون تومان بابت شارژ از ساکنانش دریافت می کند. در این برج تنها سه متصدی در لابی وجود دارد که اگر کسی برای کاری ولو کوچک سری به آنجا بزند از وی با نسکافه و قهوه پذیرایی خواهد شد.
جوان آنلاین: میزان شارژ ساختمان همواره یکی از دغدغه های مستاجران و مالکان بوده است. بر اساس آخرین برآوردها شارژ ماهیانه برخی آپارتمان ها در تهران ماهیانه تا یک میلیون تومان در برخی برج ها است.

این شارژهای بسیار بالا در حالی است که میانگین شارژ در تهران رقمی معادل ۲۵ تا ۷۰ هزار تومان بیشتر نیست و تنها در برخی نقاط شمال تهران همانند نیاوران، کامرانیه،شهرک غرب و… به حدود ۲۰۰ هزارتومان در ماه می رسد.

اما در چند برج بسیار معروف تهران رقم شارژ ماهیانه ساختمان تا ماهی یک میلیون هم می رسد. در کامرانیه برج معروفی وجود دارد که مدیر داخل ایران یکی از برندهای مشهور آن را ساخته است.

این برج ماهیانه یک میلیون تومان بابت شارژ از ساکنانش دریافت می کند. در این برج تنها سه متصدی در لابی وجود دارد که اگر کسی برای کاری ولو کوچک سری به آنجا بزند از وی با نسکافه و قهوه پذیرایی خواهد شد. جالب است بدانید درآمد نگهبان درب این برج فقط ماهی دو میلیون تومان است. امکانات این برج هم شامل چند سونا و جکوزی، کارواش، طبیعت مصنوعی، سیستم تهویه هوشمند و … است که دلیل واقعی این شارژ میلیونی را در این امکانات باید جستجو کرد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019