تماس با مدیر
دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹


آنجلینا جولی خوشبخت ترین خانواده هالیوودی+عکس

آنجلینا جولی خوشبخت ترین خانواده هالیوودی+عکس

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی خوشبخت ترین خانواده هالیوودی+عکس

به نقل از هالیوود لایف : “برد پیت” و ” آنجلینا جولی” به همراه 6 فرزند خود خوشبخت ترین خانواده هالیوودی را تشکیل میدهند. این دو ستاره هالیوودی پر مشغله تصمیم گرفتند تعطیلات کریسمس را در کنار هم بگذرانند.

 

چندی پیش یک منبع خبری نزدیک به این خانواده هالیوودی گفته بود : برای این خانواده مهم در کنار هم بودن است و آنها کریسمس را دور هم خواهند بود و اصلا اهمیتی ندارد که این اتفاق در کدام کشور رخ دهد. در حالیکه “آنجلینا جولی” مشغول کارگردانی فیلم خود در سیدنی بود “برد پیت” نیز در لندن درحال بازی در یک پروژه مربوط به جنگ جهانی دوم بوده است و همین مسئله باعث شد این زوج هالیوودی مدت زمان زیادی را دور از هم سپری کنند.

 

بنابراین برد پیت تصمیم گرفت تعطیلات کریسمس را در کنار خانواده اش سپری کند و چون ” آنجلینا جولی” به شدت درگیر تولید فیلم سینمایی خود در سیدنی استرالیاست برد پیت تصمیم گرفت به استرالیا سفر کند تا تعطیلات را در کنار آنها باشد.

 

اخبار,اخبارفرهنگی,آنجلینا جولی
بعد از پیوستن اعضای این خانواده خوشبخت به یکدیگر آنها ترتیب یک سفر دریایی را داده و تمام روز در سواحل سیدنی به قایقرانی پرداختند. “برد پیت” در حالی شکار عکاسان خبری شد که خود با دوربین عکاسی اش در حال عکس برداری از کودکان و اعضای خانواده اش در حالی خوشحالی کردن بود. این خانواده بعد از گذراندن نیمی از روز با قایق سواری تمام بعد از ظهر را به باغ وحش سیدنی رفتند.
مدت زیادی از آخرین باری که “برد پیت و آنجلینا جولی” در کنار هم بوده اند میگذرد آنها آخرین بار در تاریخ 16 نوامبر سال جاری و هنگام برگزاری مراسم اسکار هیئت رئیسه هالیوود در کنار هم بودند. چندی پیش نیز خبر هدیه جالب و رویایی آنجلینا جولی به مناسبت پنجاهمین سال تولد همسرش سوژه رسانه ها بود اما صاحبان اصلی جزیره قلبی شکل نیویورک اعلام کرده اند این خبر کذب است و آنها این ملک را نفروخته اند.

 

این خبر درحالی منتشر شد که تمام رسانه های دنیا اعلام کردند “آنجلینا جولی” این ملک زیبا را به مبلغ 12 میلیون دلار به عنوان هدیه تولد به همسرش تقدیم کرده است.

 

اخبار,اخبارفرهنگی,آنجلینا جولی

 

اخبار,اخبارفرهنگی,آنجلینا جولی

 

اخبار,اخبارفرهنگی,آنجلینا جولی

وبگردی
Copyright 2007 - 2019