تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹


آلبوم علی لهراسبی با آهنگسازی شادمهر

آلبوم علی لهراسبی با آهنگسازی شادمهر

انتشار آلبوم علی لهراسبی پس از کش و قوس های فراوان به بعد از ایام محرم و صفر موکول شد.

علی لهراسبی گفت : «برخی اتفاقات در حین تولید آلبوم رخ داد که متاسفانه باعث شدند زمان بیشتری از آنچه پیش بینی کرده بودیم برای تهیه و تولید وقت صرف شود. ولی کارهای انتهایی آن هم به اتمام رسیده و پس از ایام سوگواری آلبوم در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد. »

این خواننده درباره جزییات آلبوم خود نیز گفت: مونا برزویی، حدیث دهقان، امین ناصوتی، مهسا سماواتی، الناز اسفندفر، محمد کاظمی، علیرضا پیروزی ترانه های این آلبوم را سروده اند. آهنگسازی و تنظیم قطعات را نیز، فواد غفاری، شهاب اکبری، بابک مافی و محمد ناهیدی به عهده داشته اند.

لهراسبی تا کنون سه آلبوم دیگر با نام های«دریایی ها»، «مثلث»، و «14» را منتشر کرده است.

آلبوم علی لهراسبی با آهنگسازی شادمهر

نکته قابل توجه این آلبوم حضور شادمهر عقیلی به عنوان آهنگساز در آلبوم است که این خبر پس از انتشار عکس‌های دو نفره لهراسبی و شادمهر به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت.

 ناگفته نماند لهراسبی از آوردن نام شادمهر در شناسنامه آلبوم به دلایل نامعلوم امتناع کرده است.

محمد ناهیدی و مونا برزوئی که در شناسنامه این آلبوم حضوری پر رنگی دارند در آلبوم جدید شادمهر نیز حضوری فعال داشته و همین تیم سه قطعه را نیز برای لهراسبی آهنگسازی و تنظیم کرده اند.

لهراسبی در پاسخ به صحت و سقم این اخبار و همکاری اش با شادمهر در آلبوم «تصمیم » به «پانا» گفت: « این اخبار را نه من تائید می کنم و نه تکذیب! اجازه بدهید آلبوم منتشر شود، در این مورد هم صحبت خواهیم کرد!».

وبگردی
Copyright 2007 - 2019