تماس با مدیر
جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹


آغاز پیش‌ فروش بلیت قطار از فردا

آغاز پیش‌ فروش بلیت قطار از فردا

فروش بلیت 25 درصد از ظرفیت قطارهای مسافری به صورت اینترنتی و مابقی به صورت حضوری از طریق دفاتر فروش صورت می گیرد.
براین اساس فروش اینترنتی بلیت قطار محورهای شمال، شمالغرب و آذربایجان در روز 24 بهمن ماه، محورهای جنوب، جنوبشرق و بندر عباس در روز 25 بهمن ماه و محورهای شمال شرق و مشهد در تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

همچنین فروش حضوری بلیت از طریق دفاتر فروش در محورهای شمال، شمالغرب و آذربایجان در تاریخ 30 بهمن ماه، محورهای جنوب، جنوب شرق و بندر عباس در روز 1 اسفند ماه و محور شمال شرق و مشهد در تاریخ 2 اسفند ماه سال جاری می باشد.

فروش بلیت بین المللی برای مقصد ترکیه نیز روز 3 اسفندماه به صورت حضوری انجام می گیرد. گفتنی است هر کاربر اینترنتی امکان خرید بلیت، حداکثر برای 6 نفر به صورت رفت و برگشت را خواهد داشت.

یادآور می شود خریداران بلیت قطار پس از گرفتن بلیت از اپراتور فروش، بلافاصله مندرجات آن را اعم از نام و نام خانوادگی، مبدأ و مقصد، تاریخ و ساعت حرکت به دقت بازنگری کرده و هرگونه مغایرت را به اپراتور اعلام کنند.

همچنین مسافران جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی http://www.raja.ir/ مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 و 3000300 هم آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019