تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


آغاز جشنواره کن 2015 با فیلم سرت را بالا بگیر

آغاز جشنواره کن 2015 با فیلم سرت را بالا بگیر

جشنواره کن 2015

 

آغاز جشنواره کن 2015

فرش قرمز جشنواره کن 2015

 

آغاز جشنواره کن 2015 با فیلم سرت را بالا بگیر به انجام رسید

این دومین بار بود که فیلمی به کارگردانی یک زن آغاز به کار جشنواره کن را کلید زد. این فیلم با استقبال بسیار خوب تماشاچیان روبرو شد، کاترین دونوو بازیگر این فیلم نیز نشان داد که در 71 سالگی هنوز از شهرت قابل توجهی برخوردار است، این مسئله را صدای تشویق‌ها حین ورود او به کاخ جشنواره تایید می‌کرد.

در لیست مهمان‌های جشنواره نام‌های آشنایی به چشم می‌خورد، ناتالی پورتمن نخستین فیلمش در مقام کارگردان را به جشنواره آورده است، نوامی واتس با فیلم «دریایی از درختان» به جشنواره آمده است، ایزابلا روسلینی که عکس مادرش اینگرید برگمن بر پوستر رسمی جشنواره نقش بسته است، رئیس هیات داوران بخش نوعی نگاه است. از دیگر افراد معروف حاضر در جشنواره امسال می‌توان جولیان مور را نام برد.

حال وهوای فرش قرمز چهارشنبه در کن شاد و فرح‌انگیز بود، قطعه‌هایی از بیتل‌ها و آهنگ معروف فارل ویلیامز «هپی» مهمان‌ها را در هنگام ورود به کاخ جشنواره همراهی می‌کرد. با وجودی که مسئولان جشنواره مخالفت خود را با سلفی گرفتن روی فرش قرمز اعلام کرده بودند، اما هر از گاهی می‌شد کسانی را دید که مشغول سلفی گرفتن هستند.

جولیان مور پیش از اکران فیلم افتتاحیه فرصتی به دست آورد تا روی صحنه به مهمانان خوش‌آمد بگوید. او امسال در جشنواره حضور یافته تا جایزه سال گذشته خود را دریافت کند، سال گذشته او نخل طلای بهترین بازیگر زن را بدست آورد، اما او زودتر از مراسم اعطای جوایز جشنواره را ترک کرده بود و موفق نشد جایزه خود را دریافت کند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017