تماس با مدیر
دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹


آغاز ثبت نام عمره مفرده

آغاز ثبت نام عمره مفرده

سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام زائران ایرانی برای اعزام به سرزمین وحی خبر داد و همچنین زمان اعزام زائران ایرانی را دهه سوم دی ماه اعلام کرد.

سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام زائران ایرانی برای اعزام به سرزمین وحی خبر داد و همچنین زمان اعزام زائران ایرانی را دهه سوم دی ماه اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به هماهنگی وتمهیدات به عمل آمده و در صورت تحقق تمامی موارد پیش بینی شده انشاءالله اعزام زائران به عمره از دهه سوم دی ماه آغاز خواهد شد.

این اطلاعیه می افزاید: درعملیات عمره سال 1392-1391 امکان اعزام تمامی  افرادی که دارای اولویت های 1 تا 300 ثبت نامی در سال 1387 عمره در بانک ملت باشند، و نیز آن دسته از افرادی که در گروه های اعزامی حد فاصل 10/4/91 تا 29/4/91 ثبت نام و واریز وجه کرده  و به دلیل عدم صدور روادید مشرف نشده اند در گروه های عمره فراهم شده است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: برای دارندگان قبوض بانک ملی مربوط به سنوات 1386 و ماقبل آن متعاقباً تصمیم گیری و اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت. همچنین تمام افرادی که در حد فاصل 05/01/1387 تا 05/03/1387 در شعب بانک ملت ثبت نام اولیه را انجام داده اند اینک با روش های مراجعه به سامانه اینترنتی بانک ملتwww.bankmellat.ir، ارسال شماره ثبت نام خود به مرکز پیام بانک ملت (شماره 200034)از طریق پیامک،  تماس با مرکز ارتباط تلفنی بانک ملت به شماره 1556، مراجعه حضوری به یکی از شعبه های بانک ملت می توانند از اولویت خود مطلع شوند.

این سازمان تاکید کرده است: تمامی افراد پس از اطلاع از اولویت خود، آن را حتماً  بر روی کارت ثبت نامی خود درج کنند تا در زمان ثبت نام براساس اولویت های اعلام شده به همراه گذرنامه معتبر (دارای حداقل 7ماه اعتبار نسبت به زمان پرواز واعزام)  به یکی از کارگزاران اعلام شده مراجعه داشته باشند.

اعلام گروه ها وثبت نام بصورت دو مرحله ای پیش بینی و در جراید استانی درج خواهد شد، که انشاءالله اطلاعات تکمیلی ولازم در این خصوص متعاقباً ظرف چند روز آینده از طریق رسانه ها و جراید به اطلاع عموم و واجدان شرایط تشرف خواهد رسید.

این نام نویسی برای افرادی است که در سال های گذشته ثبت نام داشته اند و هم اینک می توانند برای اعزام به سرزمین وحی جهت انجام مناسک عمره مفرده انتخاب کاروان کنند و سازمان حج و زیارت در حال حاضر نام نویسی جدیدی برای اعزام به عمره مفرده ندارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019