تماس با مدیر
یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸


آغاز توزیع مرغ منجمد از امروز

آغاز توزیع مرغ منجمد از امروز

معاون استاندار تهران از عرضه گسترده گوشت قرمز تنظیم‌بازاری از امروز سه شنبه خبرداد و گفت: برهمین اساس، قیمت گوشت قرمز لاشه گوساله ۱۴ هزار تومان و گوشت گوسفندی ۱۷ هزار تومان خواهد بود.

نعمت‌اله ترکی در گفتگو با مهر با بیان اینکه توزیع گسترده گوشت قرمز گوسفندی و گاوی به قیمت تنظیم بازاری از امروز آغاز شده است، گفت: بر این اساس ،قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله ۱۴ هزار تومان و هر کیلوگرم گوست گرم گوسفندی ۱۷ هزار تومان خواهد بود.

معاون استاندار تهران افزود: قرار بر این است که روزانه ۲۰۰ قطعه لاشه گوساله گرم در بازار توزیع شود، اما در مورد گوشت گوسفندی محدودیتی در عرضه وجود ندارد و مردم به راحتی می‌توانند مایحتاج مورد نیاز خود را تامین کنند.

ترکی همچنین از توزیع مرغ منجمد وارداتی در ۱۸۰ میدان میوه و تره‌‍بار خبرداد و گفت: مرغ بدون محدودیت با قیمت ۴۴۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

به گفته وی، مرغ منجمد وارداتی به میزان ۲۰ هزار تن از ترکیه و ۸ هزار تن از برزیل وارد کشور شده است که با تدابیر در نظر گرفته شده از سوی ستاد تنظیم بازار، به وفور در بازار توزیع خواهد شد و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران همچنین از مردم درخواست کرد تا تخلفات صنفی را از قیمتهای تعیین شده به سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمانهای صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

به گفته ترکی، همچنین ده هزار بازرس از اصناف کشور، سازمانهای صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بازار را رصد کرده و در صورت مشاهده تخلف و هرگونه گرانفروشی، مراتب را جهت تعیین پرونده، به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع خواهند داد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017