تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰


آرام جعفری و همسرش +بیوگرافی

آرام جعفری و همسرش +بیوگرافی

آرام جعفری

آرام جعفری و همسرش +بیوگرافی

نام و نام خانوادگی : آرام جعفری

تاریخ تولد : 22 بهمن 59

تحصیلات : تحصیلاتش را در رشته نقاشی به پایان رسانده است .

فرزند دوم خانواده است و همچنین در عالم تئاتر بارها روی صحنه رفته، اولین باری كه جلوی دوربین رفت در مجموعه «خارج از حصار» بود و بعدها با مجموعه «میگی نه نگاه كن» مهمان خانه‌ها شد.

عشق به بازیگری :

از همان بچگی عاشق بازیگری بودم و دائم ادای شخصیت‌های کارتونی را در می‌آوردم. وقتی ۱۴، ۱۵ ساله شدم تصمیم گرفتم که به کلاس بازیگری بروم که آن زمان خانم پرستو گلستانی استاد من بودند.

کارنامه هنری :
اولین تئاتری که بازی کردم «دایره گچی قفقازی بود»، اولین حضورم در تلویزیون بازی در یک فیلم نود دقیقه‌ای به نام «خارج از حساب» بود، از بین کارهایم تعلق خاطر زیادی به مجموعه «خانه‌ای در تاریکی» دارم، اگر به یاد داشته باشید «ترنج» زنی، ترسو، خاله زنک و فضول بود اما در عین حال شخصیت دوست داشتنی داشت، البته شخصیت «مهتاب» در «برای آخرین بار» و مهتاب را در «پرواز در حباب» هم خیلی دوست دارم .

اجرا در جام‌جم :
مدتی به عنوان مجری در شبکه جام‌جم فعالیت می‌کردم و با خانم شیرین جاهد برای بچه‌ها برنامه اجرا می‌کردم، یک برنامه هم به عنوان چشم‌انداز برای بزرگترها داشتم که به نظر من کار اجرا به مراتب سخت‌تر از کار بازیگری است.
مادر :
تو زندگی، خودم رو مدیون لطف و عنایت‌های مادرم می‌دونم اون خیلی به من کمک کرد تا به جایگاه فعلی‌ام برسم و جا دارد همین جا از او تشکر کنم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019