تماس با مدیر
سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹


آدام همتی نوه سعید راد از لیست پرسپولیس خارج می شود؟

آدام همتی نوه سعید راد از لیست پرسپولیس خارج می شود؟

آدام همتی نوه سعید راد

آدام همتی نوه سعید راد بازیکن پرسپولیس

 

در خصوص لیست فصل آینده پرسپولیس، گمانه زنی های زیادی وجود دارد. یکی از این گمانه زنی ها، این است که باید یک نفر از لیست فصل آینده سرخپوشان کنار برود و آن فرد شاید آدام همتی نوه سعید راد، ستاره بزرگ سینمای ایران باشد.

پرسپولیس این فصل در فهرست بزرگسال خود ۱۸ بازیکن داشت: علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادووشویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، احسان علوان زاده، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، گادوین منشا و مهدی طارمی.

البته با توجه جدایی طارمی، در فصل آینده امید عالیشاه که مدعی است مدت خدمت سربازی اشت به پایان رسیده می تواند جایگزین او در فهرست شود.

با این حال فصل آینده متولدین۱۱ دی ماه ۱۳۷۴ به بعد سهمیه زیر ٢٣ محسوب می شوند. از فهرست فعلی پرسپولیس صادق محرمی متولد ۱۱ اسفند ۱۳۷۴ است بشار رسن عراقی نیز متولد ۲۲ آذر ۱۳۷۵ که این موضوع نشان می دهد هر دو نفر همچنان سهمیه زیر ٢٣ خواهند بود. تنها بازیکنی که از لیست زیر ۲۳ سال به لیست بزرگسالان اضافه می شود، آدام همتی است که متولد ۲ بهمن ۱۳۷۳ است. با این حساب، وضعیت سنی این بازیکن و اینکه با چنین شرایطی باز هم می تواند در پرسپولیس بماند، با تصمیم برانکو مشخص خواهد شد. البته شاید از بین همتی و علوان زاده، یک نفرشان از لیست خارج شود. این در حالی است که پرسپولیس مجوز جذب بازیکن جدید ندارد و عالیشاه با قرارداد قبلی به جمع سرخپوشان برمی گردد.

طبق قانون نقل و انتقالات، تیم ها می توانند ١٨ بازیکن بزرگسال، ٩ بازیکن زیر ٢٣ سال، ١۵ بازیکن زیر ٢١ سال یا سهمیه امید و ١۵ بازیکن زیر ١٩ سال یا سهمیه جوانان در فهرست داخلی خود داشته باشند. برای پر کردن لیست تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نیز٣٠ بازیکن بدون در نظر گرفتن رده سنی قابل ثبت نام است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019