تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹


«آب پریا» سریال نوروزی شبکه دو شد

«آب پریا» سریال نوروزی شبکه دو شد

مسعود صباح مدیر گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیما گفت:سریال «آب پریا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مرضیه برومند از روز ۳۰ اسفند تا ۱۶ فروردین سال ۹۲ هر شب از شبکه دو پخش می‌شود.

صباح توضیح داد: سریال «آب پریا» با محوریت محیط زیست و عوامل تهدید کننده آن، در ۱۷ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای با لحنی طنز به عواقب عدم توجه و مراقبت از مواهب طبیعی می‌پردازد.

وی گفت: فیلمنامه سریال را راضیه برومند و گیتی مرتضوی با مشاوره فرهاد توحیدی نوشته‌اند و امیر حسین صدیق،هنگامه مفید، بهناز جعفری،سحر ولدبیگی، لیلی رشیدی،سیامک صفری، امیر میرآقا و آوا درویشی به همراه شبنم فرشادجو،پاشا رستمی،کاوه توکلی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. سروش مردانی نیز بازیگر خردسال این مجموعه تلویزیونی است.

همچنین سحر دولتشاهی، افشین هاشمی، کاظم هژیرآزاد، مریم سعادت، روح‌الله مفیدی، حسن دادشکر و محمود بصیری از دیگر بازیگران این سریال کمدی- خانوادگی هستند.

به گفته صباح، در این سریال، «آب پری» نگهدارنده آب به دست «اپوش» دیو خشکسالی و قطحی گرفتار می‌شود و «برف پری»، «ابر پری» و «سبزه پری» خواهران «آب پریا» برای نجات او به وصیت نامه مادربزرگ متوسل می‌شوند.

مدیر مجموعه های تلویزیونی شبکه دو سیما گفت: این سریال شکل تازه‌ای از سریال‌های قصه‌گو محسوب می‌شود و از این حیث تجربه‌ای تازه برای مخاطبان تلویزیون به شمار می‌رود. ارائه تصاویری از طبیعت استان‌های مختلف کشور و استفاده از جلوه‌های ویژه میدانی و کامپیوتری از عمده ویژگی‌های این سریال محسوب می‌شود.

وی گفت: در این سریال شاهد چهره‌پردازی‌های متفاوت ( فانتزی، کلاسیک و مدرن) از سوی جلال معیریان و طراحی صحنه و لباس متفاوت توسط امیر اثباتی هستیم.

از دیگر عوامل سریال«آب پریا»که کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیما است، می‌توان به کاوه شاه‌محمدلو (مدیرتصویربرداری)، بهرام دهقانیار (آهنگساز)، سهراب شاه‌محمدلو (تدوین)، مسعود شاهوردی‌ (صدابردار)، نیما بانکی (جلوه‌های ویژه رایانه‌ای)، حمید رسولیان (جلوه های ویژه میدانی) و عبدالرضا نیکو (عکاس) اشاره کرد.

منبع : ایسنا





وبگردی
Copyright 2007 - 2019