تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۸


«هشدار برای کبرا ۱۱» در آستانه ۱۶ سالگی

«هشدار برای کبرا ۱۱» در آستانه ۱۶ سالگی

پخش فصل نوزدهم سریال پلیسی و پرمخاطب «هشدار برای کبرا 11» با آمار بالای مخاطبان به پایان رسید.
به گزارش خبرآنلاین، تعداد بینندگان قسمت آخر فصل 19 سریال که پنجشنبه روی آنتن رفت 5.13 میلیون نفر بوده است.
 
فصل نوزدهم «هشدار برای کبرا 11» بازگشتی قدرتمند برای این سریال به سروشکل محبوب خود یعنی ترکیبی موفق از اکشن و طنز بود. «کبرا 11» محبوب‌ترین سریال تلویزیونی در میان شبکه‌های خصوصی آلمان است.
 
هر قسمت فصل نوزدهم سریال بطور میانگین 4.6 میلیون نفر بیننده داشت. به عبارت دیگر 19.9 درصد مشترکان شبکه آرتی‌ال این سریال را بطور هفتگی تماشا می‌کردند. قسمت آخر فصل نوزدهم را 20.1 درصد مشترکان تماشا کردند.
 

«هشدار برای کبرا ۱۱» در آستانه ۱۶ سالگی

سریال «هشدار برای کبرا 11» داستان دو پلیس بزرگراه است که در هر قسمت با پرونده‌ای درگیر می‌شوند و در این بین زندگی شخصی این دو پلیس نیز بخشی از ماجراهای سریال است. این سریال محبوب در بیش از 25 کشور جهان از جمله ایران پخش می‌شود.

 

«هشدار برای کبرا ۱۱» در آستانه ۱۶ سالگی

 
تاکنون 232 قسمت از سریال پخش شده و گاه به دلیل استقبال مخاطبان در یک سال با وقفه چند هفته‌ای فصل بعدی سریال شروع شده است. مدت زمان هر قسمت «کبرا 11» که از 12 مارس سال 1996 روی آنتن رفت بدون احتساب تبلیغات 45 دقیقه است. این سریال در آلمان پنجشنبه‌ها غروب روی آنتن می‌رود.

 

«هشدار برای کبرا ۱۱» در آستانه ۱۶ سالگی

 
عنوان اصلی این مجموعه «هشدار برای کبرا 11: پلیس بزرگراه» است. کاراکتر اصلی مجموعه سمیر گرکان است که در طول سریال چندین همکار داشته است. شهرت سریال در استفاده از ماشین‌های گران‌قیمت (به‌ویژه بی‌ام‌دبلیو)، تعقیب و گریزهای جذاب، انفجارهای متعدد و شوخی‌های کلامی دو شخصیت اصلی آن است.
 
فصل بیستم سریال از بهار سال 2012 روی آنتن می‌رود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017