تماس با مدیر
سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹


«عموپورنگ» با قشنگ، ملنگ و پلنگ برمی‌گردد

«عموپورنگ» با قشنگ، ملنگ و پلنگ برمی‌گردد

«شبكه كودك عموپورنگ» از اواخر مهر ماه به شبكه نمایش خانگی می‌آید.
تهیه‌كننده این برنامه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، با اعلام این خبر افزود:‌ این مجموعه، با همكاری سازمان صداوسیما تولید می‌شود و شامل كلیپ‌های عموپورنگ و یك مجموعه نمایشی جدید است كه در كنار كلیپ‌ها قرار می‌گیرد.
مسلم آقاجان‌زاده ادامه داد: در این مجموعه نمایشی جدید، عموپورنگ، امیرمحمد و سه عروسك گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ حضور دارند. داستان هم از این قرار است كه عموپورنگ برای افتتاح شبكه كودك و استخدام مجری، آگهی می‌دهد و این سه گربه، اصرار دارند كه وارد شبكه شوند. در این میان، عموپورنگ با ماجراهای مختلفی درگیر می‌شود.
وی با بیان اینكه هر عروسك، به یك نقطه خاص از شهر تعلق دارند، گفت: یكی از عروسك‌ها از بازار ماهی فروش‌ها آمده، دیگری كه از زیر زمین آمده با موسیقی زیرزمینی آشناست و پیشی مانكن نام دارد. عروسك بعدی هم بالا شهری است.
این تهیه‌كننده همچنین اعلام كرد: تا به حال هشت قسمت، تصویربرداری شده و آماده است كه تا آخر مهرماه به بازار عرضه می‌شود. این قسمت‌ها 50 تا 60 دقیقه‌ای هستند و به صورت هفتگی یا دو هفتگی توزیع خواهند شد. با توزیع این هشت قسمت، قسمت‌های بعدی هم آماده می‌شوند.
آقاجان زاده درباره‌ی تعداد قسمت‌های این مجموعه گفت: این مساله به استقبال مردم بستگی دارد و فصل اول، احتمالا 13 یا 26 قسمت خواهد داشت.
تهیه‌كننده «شبكه كودك عموپورنگ» در ادامه خاطرنشان كرد: در قسمت‌های ابتدایی از كلیپ‌های قدیمی عموپورنگ كه تا به حال از تلویزیون پخش شده، استفاده می‌كنیم اما به مرور كلیپ‌های جدید هم خواهیم ساخت. مردم، كلیپ‌های عمو پورنگ را دوست داشتند و یكی از نكاتی كه به ما گفته بودند این بود كه كلیپ‌های عموپورنگ را می‌خواستند. در بازار هم كپی‌های غیرمجاز با كیفیت ضعیف وجود داشت، این بود كه تصمیم گرفتیم كلیپ‌ها را با كیفیت خوب به بازار عرضه كنیم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019